Oferty pracy

gotowi 24/7

Firma Montersi24 zajmująca się dostarczaniem rozwiązań z zakresu systemów zabezpieczeń poszukuje osób na stanowisko Instalatora.

OPIS STANOWISKA:

  • Instalacja i konfiguracja elektronicznych systemów zabezpieczeń (SSWiN,SKD,CCTV,IP)
  • Układanie tras kablowych
  • Realizacja przeglądów konserwacyjnych i serwisów
  • Programowanie systemów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w branży i znajomość systemów (SSWiN, SKD, CCTV IP)
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi urządzeniami i narzędziami
    serwisowymi
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów
  • Otwartość na przyswajanie wiedzy technicznej; chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, lojalność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność)
  • Dyspozycyjność
  • Niekaralność
  • Czynne prawo jazdy

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Szkolenia

Proszę o wysyłanie CV na adres mailowy praca@montersi24.pl

Kontakt

gotowi 24/7

Siedziba firmy:

MTS24 Group Sp. z o.o.

ul. Andrzeja Struga 78 lok.3
90-557 Łódź
NIP: 727-287-10-43

Kontakt:

Wiktoria Musiał

tel: +48 509 011 300
e-mail: biuro@montersi24.pl

Paweł Musiał

tel: +48 508 21 21 21

Akceptuję